Výstavba rodinného domu v Lysicích (aktualizace k 15. 7. 2020)

Datum: 18. 6. 2020

Investor se rozhodl postavit svůj rodinný dům v pasivním standardu pomocí našeho stavebního systému ALPH. Jedná se o dvoupodlažní dům o podlahové ploše 230,5 m2, umístěný na pozemku v mírném svahu. Zvolený konstrukční systém ALPH umožňuje výbornou akumulaci a využití tepla ze slunce a zajišťuje stálé vnitřní teploty při nízkých provozních nákladech.

Rozpočet hrubé stavby tohoto domu včetně prefabrikované stropní a střešní konstrukce, s izolovanou fasádou a hrubou omítkou, přípravou pro předstěnovou montáž oken, rozvody pro elektroinstalaci a zdravotechniku, vychází přibližně na 2 mil. Kč bez DPH.

 

15. 7. 2020

Montáž střešních panelů byla hotová během 4 hodin.

Hrubá stavba tohoto rodinného domu včetně hrubé fasády a střešní konstrukce zabrala přibližně 20 pracovních dnů se třemi pracovníky.

Stavíme jednoduše, ekonomicky a rychle, v pasivním standardu. Pošlete nám váš projekt k předběžnému nacenění a sami se přesvědčíte, že to jde i bez obav ze stavění.

 

 

8. 7. 2020

Všechny stěny RD jsou již postaveny!

Nyní se pracuje na montáži a následně betonáži železobetonového ztužujícího věnce, který stáhne celý dům. Po vyzrání betonu je patro připraveno na montáž Spiroll panelů, které budou tvořit střechu domu.

 

25. 6. 2020

Rosteme!

Právě jsme začali se stavbou 2. NP.

 

24. 6. 2020

Dokončujeme betonáž stropu

Dokončujeme betonáž spojů a zhotovení věnce kolem panelu Spiroll. Celkem jsme použili 3m3 betonu. Také probíhá dolepení soklu na spodní části domu.

 

17. 6. 2020

Instalace betonového stropu Spiroll

Na rodinném domě v Lysicích instalujeme betonový strop Spiroll, který je montovaný z několika kusů panelů. ​ Tato technologie je jedinečná v tom, že nezatěžuje svislou konstrukci a základy domu. To vše díky odlehčeným panelům, které se pyšní vysokou únosností.​ Montáž je velice rychlá, trvala cca 2,5 hodiny.

 

2. 6. 2020 

První patro domu je hotovo

Celá výstavba je plánovaná na 1,5 měsíce, z toho samotná montáž stěnových prvků obou pater zabere cca 5 pracovních dní.

(c) 2023 NWT a.s.
Webdesign by NWT Marketing
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
menu-circlecross-circle