Přátelské bydlení – Přelouč Libušín

V současné době dokončujeme návrh studie zástavby území v blízkosti ulice Libušina v Přelouči. Malebné městečko, rodiště herce Františka Filipovského, se nachází několik kilometrů od Pardubic, obklopené loukami, nabízí moderní bydlení v klidném prostředí, v blízkosti centra s četnými obchody, restauracemi, v blízkosti několika základních škol a mateřských školek. Přelouč se nachází na hlavní železniční trati mezi Ostravou a Prahou a má tedy výborné spojení mezi Čechy a Moravou nejen po silnici.

V lokalitě bude vystavěno 46 řadových a samostatně stojících rodinných domů v pasivním standardu. Navrhli jsme čtyři typy domů, některé s garáží, jiné s venkovním stáním pro auta, některé s možností samostatné garsonky, studentského bydlení, kanceláře nebo provozovny pro podnikání. Každý ze zájemců si mezi těmito domy najde jistě ten svůj, který mu bude nejvíce vyhovovat.

Počítáme také se spoustou zeleně, ploch pro děti i místy pro společná setkávání obyvatel, mezi kterými se jistě vytvoří spousta nových přátelství.

Se zahájením výstavby počítáme již v letošním roce.