ALPH neboli Active Life Passive House je zkratka pro nadčasovou stavbu pasivního standardu

Pro koho je systém ALPH určen

Pro každého, kdo hledá jednoduché, variabilní a kvalitní řešení pro stavbu pasivního domu. ALPH přináší zdravé a bezpečné bydlení i nejmodernější technologie. To vše nejen s ohledem k životnímu prostředí, ale také v souladu s feng-shui.

Individuální výstavba

Bydlete rychle, kvalitně a ekologicky – ve vlastním.
Útulné zázemí, dostatek světla a božský klid. Vysněné bydlení nemusí být otázkou vzdálené budoucnosti. Jde to i rychleji a snadno. Bez starostí se zedníky i hlukem obtěžující sousedy. Výstavba je jednoduchá jako lego. Rychlá a přitom precizní. Jedno podlaží domu ALPH je otázkou jednoho dne práce.

Pasivní domy z panelů ALPH šetrně zapadnou do okolní krajiny a své minimalistické kouzlo si uchovají po několik generací. Nabízí zdravé a bezpečné bydlení se standardy pasivního domu. Maximálně zužitkují energii ze slunce a teplo vyzařované spotřebiči i lidmi. Zajistí perfektní akustiku, statiku i vzduchotěsnost. A vytvoří domov, ve kterém se bude dobře dýchat vám i vašim dětem.
Mám zájem

Stavební firmy

Ušetřete na stavbě i stavebním personálu
Nedovolte, aby vám pracovní harmonogram určovalo počasí. Jednotlivé panely ALPH vznikají v naší výrobě. Na stavbu tak můžou být dovezeny až v momentě realizace, kdy se instalují na základovou desku. Rychlá a efektivní montáž na stavbě snižuje náklady a umožňuje řešit detaily nezbytné pro splnění podmínek velmi nízkoenergetických a pasivních staveb. Na samotném místě se mokré práce minimalizují a tím se dosahuje mnohem větší rozměrové přesnosti stavby.

Nabízíme jednotlivé prefabrikované díly pro vaši výstavbu nebo dodávku konstrukce i s montáží. Stavby je možné navrhnout podle vašich vlastních představ a za výhodnější ceny.
Mám zájem

Architekti & projektanti

Dejte svým projektům pevné obrysy
Hledáte optimální řešení, jak převést návrh do reality? Rychle a jednoduše s materiálem, co nezevšední? Beton je výhodná alternativa ke dřevu i klasickým zděným technologiím. Minimalistický vzhledem a nenahraditelný funkcemi, dokonce natolik, že s přehledem projde i přísnými standardy pasivních domů.

Vyrobíme plošné prefabrikované díly přesně podle vašich návrhů. S těmi nejnovějšími technologiemi na trhu. Dlouhodobé spolupráce si ceníme. Nabízíme zajímavý motivační systém a další benefity.
Mám zájem

Jak vypadá výroba a stavba

K výrobě panelů používáme speciální „rychlý chytrý beton“ neboli Quick Clever Concrete, který splňuje normu ČSN EN 206. Jde o vysoce tekutý beton s výhodami tradičně vibrovaného a samozhutnitelného betonu. Hotové panely se zabudovanou tepelnou izolací a rozvody pro instalace se následně dokončují – rámy pro okna a dveře, výplň spárů mezi bloky a hrubá omítka.

Pak už to jde ráz na ráz. Během několika dnů. Na základovou desku se montují jednotlivé prefabrikované díly. Stěny se spojí ocelovými šrouby a zalijí betonovou zálivkou. Pak přichází na řadu stropní desky, schodiště, montáž druhého podlaží a dokončení hrubé stavby (elektroinstalace, topení, voda a odpady). Po osazení výplní do okenních a dveřních otvorů a zastřešení domu jsou provedeny vnitřní a vnější omítky. Pak už jen vymalovat, zařídit – a můžete se stěhovat.

Proč ALPH

Splňuje novou legislativu pro kolaudaci
V platnosti je nová legislativa, která vyžaduje přísná pravidla energetické náročnosti domu. Ty domy ALPH bezproblému splňují. 
Typové domy pro vaši inspiraci
Sníte o novém bydlení, ale nemáte jasnou představu o tom, jak by měl vypadat? Nabízíme několik typových domů ALPH, které vám dodají inspiraci.
Unikátní technologie
K výrobě plošných dílů používáme speciální „rychlý chytrý beton“ neboli Quick Clever Concrete, který splňuje normu ČSN EN 206.
Dům, který roste s vámi
Stavění se systémem ALPH je opravdu variabilní a přizpůsobí se vám jak při samotné výstavbě, tak v případě potřeby dům v budoucnu rozšířit.
Chytrá investice do budoucnosti
S domem ALPH zapomenete na dřívější obavy z účtů za energie. Náklady na bydlení v našem pasivním domě jsou výrazně nižší a Vám jednoduše zůstane více peněz pro Váš aktivní život.
Dotaženo do dokonalosti na vlastních projektech
Naše domy jsme technicky vyšperkovali k dokonalosti. Díky dlouhodobým měřením všech dostupných hodnot máme k dipozici reálná data.
Spolupráce a poradenství s vašim projektem
Nabízíme možnost informativní schůzky a následné spolupráce s našimi projektanty. Dům je možné uzpůsobit zcela k individuálním představám a požadavkům.
Sestavení hrubé stavby během několika dnů
Sestavení hrubé stavby domu trvá jen několik dní. Přesvědčte se sami, jak rychle lze dům ALPH postavit na našem videu.

Symbolika loga ALPH

Logo ALPH vychází ze symboliky 4 elementů (slunce, voda, vzduch, země) využitých k přeměně energie v pasivním domě.
Tyto elementy se vzájemně prolínají a ikonicky z nich vystupuje silueta domu.
(c) 2023 NWT a.s.
Webdesign by NWT Marketing
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
menu-circlecross-circle