Pasivní dům ALPH 106

Vaše vstupenka do světa moderního a dostupného pasivního bydlení

Žít bezstarostně jako na dovolené u moře. S nejbližšími si být ještě o kousek blíž. Z jídelny vyběhnout rovnou na zahradu, anebo si jen užívat interiéru pro „žití naplno“ jako stvořeného. Právě takové je bydlení v bungalovu. Pohodlí, volnost, bezbariérový provoz, maximální komfort a nadčasová architektura, tenhle domov učaruje všem věkovým kategoriím. A o ušetřených hodinách při úklidu ani nemluvě…

O doměMám zájem

Na svůj nový domov nemusíte čekat v nekonečném pořadníku! Hrubou stavbu můžete mít díky unikátní technologii prefabrikovaných stěnových panelů už za několik dní.

Pasivní domy ALPH přináší pasivní standard v energetické náročnosti A, zdravé a bezpečné zázemí i nejmodernější technologie – a to vše nejen s ohledem k životnímu prostředí, ale také v souladu s feng-shui. Díky příjemnému mikroklimatu a pravidelné výměně vzduchu s rekuperací a filtrací je pasivní dům ideálním řešením (nejen) pro všechny alergiky a astmatiky. Mimo řízené větrání zbavené veškerých plísní a nečistot dokážou „chytré stavby“ také plně využít sluneční světlo a teplo k tomu, aby pro své majitele zajistily vysoký komfort bydlení bez nutnosti jakýchkoliv větších zásahů. Náklady na bydlení vás tak mohou vyjít pouze na několik stokorun měsíčně.

ALPH106 nabízíme ve variantách se stáním pro jedno nebo dvě auta. Parametry domu vyhovují pro získání dotací Nová zelená úsporám B2, Zelená střecha a Dešťovka.

Hrubá stavba

bez základů, obvodové stěny s izolací a hrubou omítkou, vnitřní příčky, okna, vchodové dveře, střecha:

2 700 000 Kč vč. DPH.

Stavba na klíč

kompletně dokončený dům vč. vnitřních omítek, podlahovin, rozvodů a technologií:

cca 5 500 000 Kč vč. DPH.

Chcete realizovat vlastní projekt?

Rádi vám naceníme vlastní projekt nebo navrhneme individuální projekt.

Dejte nám vědět na +420 840 821 821, e-mail pasivindomy@nwt.cz nebo využijte formulář níže a určitě se společně dohodneme na optimálním řešení.